Zonguldak 1 Şubesi

Korku: Hak ve Emek Mücadelemizi İlk Günkü Heyecanla Sürdürüyoruz

Kozlu Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliğimiz bir dizi ziyaretle faaliyetlerini sürdürdü. İlk olarak Kozlu Kaymakamı Sayın Hüseyin Ergi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mansur Gök' ü ziyaret eden Kozlu İlçe Yönetim Kurulumuz, daha sonra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Harun AKGÜL'ü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şef olarak görev yapan Sayın Murat ÇOLAK' ı ve Uzunmehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde göreve başlayan İl Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Sadettin DEDE' yi makamında ziyaret ettiler.

Kozlu Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliğimiz okul ziyaretleri kapsamında Kozlu Alparslan Ortaokulumuzu, Kozlu Merkez Anaokulumuzu, Vali Tevfik Başakar İlk ve Ortaokulumuzu, Kılıç İlkokulunu, Cengiz Topel İlk ve Ortaokulunu, Sivriler Çok Programlı Lisesini, Sivriler Şehit Engin Aydın İlk ve Ortaokulunu, Kargalar Ortaokulunu ve Uzungüney İlkokulunu ziyaret etti.

Kozlu İlçe Temsilcimiz Tuncay Korku, ziyaretleri esnasında yaptığı konuşmalarda bugün eğitim camiasında elde edilen pek çok kazanımın Eğitim-Bir-Senin mücadelesiyle elde edildiğini ve bundan sonra da ilk günkü heyecanla mücadelelerine devam edeceklerini ifade etti.

Korku, ziyaretler esnasında sıcak ilgilerini gördüğü başta Sayın Kaymakamımız olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Okul Müdürlerimize, idareci ve öğretmenlerimize ve diğer personele teşekkürlerini iletti.